Pro každou firmu je bezpečnost dat velmi zásadní otázkou, kterou je nutné se zabývat. Ať už na úrovni zneužití třetí osobou mimo firmu nebo vnitřní zabezpečení dokumentů v rámci firmy. Vždy je našim úkolem navrhnout nejlepší řešení zabezpečení, záloh, kontrol apod.

 • Zabezpečení sítě před neoprávněným průnikem

  V oblasti informačních technologií je bezpečnost klíčovým pojmem. Věříme, že si zasloužíte to nejlepší – bezpečný provoz a také maximální soukromí pro vaše data.

 • Vnitřní bezpečnost sítě

  Řízení přístupu uživatele z vnější i vnitřní sítě, nastavení přístupových práv, odfiltrování nebezpečných služeb, soustředění bezpečnosti do jednoho komunikačního uzlu, zablokování nepřátelského mapování vnitřní sítě, audit legálních a nelegálních operací..

 • Uživatelská a skupinová práva

  Přestože se uživatelská práva mohou týkat individuálních uživatelských účtů, je nejvýhodnější je spravovat pomocí skupinových účtů. Tak je zajištěno, že uživatel přihlašující se jako člen některé skupiny automaticky zdědí práva přiřazená této skupině.

 • Antivirová ochrana

  Antivirová ochrana je základní způsob boje proti nežádoucímu softwaru. Nepodceňujte ji a chraňte svůj počítač a data v něm uložená od prvního okamžiku a dodržujte několik základních zásad.

 • Mobilní a wireless přístup

  Dnes je běžné, že má každý notebook bezdrátovou síťovou kartu a může se tak snadno připojovat k bezdrátovým sítím. Má to velké výhody, ale zároveň je připojení k těmto sítím náchylnější k bezpečnostním problémům.

 • Zálohování dat

  Rodinné fotografie, dokumenty, videa z narozenin i oblíbené filmy a hudbu můžete vmžiku ztratit kvůli selhání počítače, zlodějům nebo požáru. Záchrana dat bývá často nemožná, jedinou ochranou je zálohování.