Google Analytics pro iPhone

Je to konečně tady! Nyní si již konečně můžete stáhnout oficiální aplikaci Google Analytics pro iPhone a iPod Touch. Zatímco Android verze této aplikace je k dispozici již delší dobu, toto je zcela první verze pro iOS.

Podrobnosti

Nová aplikace společnosti Google je kompatibilní s iPhone, iPad a iPod Touch. Ve verzi pro mobilní telefony čekejme ale optimalizaci hlavně pro novější iPhony, tedy pro iPhone 5 (5S). Aplikace běží jen pod iOS 6.0 nebo novější.

Vlastnosti

V nové Google Analytics App najdete mnoho funkcí, na které jste zvyklí, jako jsou návštěvy, zdroje, zobrazení stránek, atd. Uživatelé budou mít také přístup ke statistikám v reálném čase.

Google Analytics iOS App

Webmasteři již nebudou muset čekat, až budou u svých desktopů, aby si prohlédli své přehledy a statistiky, nyní je budou mít k dispozici na dosah ruky přímo v zařízení, které nosí beztak pořád s sebou někde po kapsách :-)

Vyzkoušejte Analytics App

Po stáhnutí aplikace bylo vše v pořádku, propojil jsem si svůj google účet a zobrazil data, která mě zajímají. Aplikace je velmi příjemná a přehledná, nicméně co mi v ní zatím chybí jsou vlastní přehledy – na ty jsem zvyklý a využívám je k porovnávání konverzí prakticky neustále. Třeba se toho dočkáme v jedné z dalších verzí.

Pokud jste si stáhli aplikaci, jaká byla vaše první zkušenost? Jaké vlastnosti se vám líbí a jaké chybky jste objevili?